Rekomendacje

Krzysztof Rozlał:
Zdecydowanie polecam usługi Pani Marzeny – zawsze wysoka jakość tłumaczeń, terminowość i miły kontakt – współpraca z Panią Marzeną to przyjemność.
 
WORDS24 Biuro tłumaczeń:
Bardzo udana współpraca – rzetelność, terminowość i miły kontakt. Szczerze polecam !
Esplanada Language Solutions:
Pani Marzena wykonała dla nas kilkanaście tłumaczeń z j. słowackiego na j. polski. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonywanych tłumaczeń oraz współpracy. Polecamy P. Marzenę jako łumacza świadczącego wysokiej jakości usługi translatorskie.
Biuro tłumaczeń specjalistycznych Atominium:
 
Biuro Tłumaczeń ExLibro:
Bardzo cenimy współpracę z p. Marzeną zarówno ze względu na jej bardzo wysokie kompetencje i fachowość, jak i ze względu na wyjątkową rzetelność i dokładność. Pani Marzena to bardzo profesjonalna tłumaczka, zdecydowanie godna polecenia.
 
Biuro Tłumaczeń INTEXT:
Świetny kontakt, szybkie i rzetelne tłumaczenie. Gorąco polecam współpracę z Panią Marzeną.
 
PCS Progres:
Polecam Panią Marzenę jako bardzo dobrą i bardzo rzetelną tłumaczkę. Wykonała dla mnie szereg zleceń i nigdy nie było żadnego opóźnienia. Bardzo miły kontakt również ułatwia pracę.
Biuro Tłumaczeń Nexus:
Pragnę polecić usługi Pani Marzeny, zarówno w zakresie tłumaczeń z języka czeskiego, jak i słowackiego. Pełen profesjonalizm, terminowość oraz szybki i miły kontakt.
Biuro tłumaczeń BMTH:
Świetna współpraca, rzetelna osoba oraz bardzo miły kontakt. Tłumaczenia zawsze wykonywane na czas i oraz na bardzo wysokim poziomie również pod kątem wizualnym. Jak najbardziej polecamy i zachęcamy do współpracy z Panią Marzeną.
Firma Dibaq:
Pani Marzena Sudoł jest sprawdzonym i rzetelnym tłumaczem dla firmy Dibaq Polska. Doświadczenie wynikające z naszej współpracy pozwalają mi polecić Panią Marzenę jako tłumacza świadczącego wysokiej jakości usługi dostosowane do potrzeb klienta.
Biuro Tłumaczeń AG:
Profesjnalna, terminowa i rzetelna realizacja zlecenia. Miły i szybki kontakt. Polecam.
Biuro tłumaczeń specjalistycznych Atominium:
Pani Marzena jest rzetelnym i sumiennym tłumaczem. Zlecenia zawsze na czas i zawsze profesjonalnie. Szczerze polecamy współpracę!